פיזיותרפיה

 

פיזיותרפיה היא תחום פרא רפואי, העוסק באבחון, שיקום ומניעה של בעיות במערכת התנועה. עיסוקו בכל הקשור לשיפור היכולות התפקודיות, טיפול בבעיות עצב-שריר-שלד ילדים ומבוגרים, טיפולים התפתחותיים, טיפול ושיקום אורתופדי ונוירולוגי בבוגרים, טיפול נשימתי בפגים, פגיעות ספורט, כאבי שרירים, טיפול יציבתי, דליפות שתן, שיקום לאחר אירוע מוחי, שיקום קטועים ועוד. תפקידה להביא את המטופל לתפקוד מיטבי והיא עושה שימוש בבדיקות אבחונתיות ובתרגילים מותאמים אישית. הפיזיותרפיה כמקצוע החלה להתפתח בסוף המאה    ה-19. באנגליה של אותה תקופה האחיות עסקו בו בעיסוי רפואי לשיקום בעיות אורתופדיות ונוירולוגיות, אך עם החדרת תחום העיסוק לתחום הרפואה התעורר הצורך בביסוסו כמקצוע פרא-רפואי והוא הוכנס תחת קורת גג אחת של הרפואה לצד מקצועות פרא רפואיים אחרים כמו ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, תזונאית ועוד.  

 

מכון פיזיותרפיה

 

אנו בפיזיו מדיק -מכון פיזיותרפיה פרטי שמציע לכם טיפולים פיזיקלי לגוף ולנפש, ברמה מקצועית גבוהה מאוד ע"י פיזיותרפיסטים מוסמכים בארץ ובחו"ל.

לקוח יקר , אם אתה באמת סובל , לפנות אלינו , אנחנו מענקים לך מענה מהיר ותור קרוב לפי חומרת המצב ולפי הבקשה . למה לחכות לעוד חודש או יותר אם זה עכשו כואב !טיפול אחד על אחד אתה והמטפל ללא שותפים!

-שיקום אורתופדי

-שיקום נוירולוגי

-שיקום וסטיבולרי

-שיקום נשימתי

 

מפת הגעה מכוכב יאיר.


הצג את פיזיו-מדיק טארק עבד אלחי 34 ישראל במפה גדולה יותר